Помош и поддршка

Мојот ВИП центар за грижа и поддршка

Испратете ни е-мејл
Како можеме да Ви помогнеме?

Жалба? Комплимент?
Пристапете директно до врвот и контактирајте со Радослав Нановиќ, Генерален Директор
Разговарајте со Нас
Нашиот дигитален асистент е достапен 24/7 за да одговори на Вашите прашања.
Контактирајте нè
Сектор за грижа на корисници

15333 или (02) 2 581 581

Прашања и поддршка за статусот на пратка, достава и преземања од страна на курир
Добијте техничка               поддршка
Нема потреба од јавување. Можете лесно да отворите тикет за да добиете техничка поддршка. Еден од нашите стручни агенти ќе одговори на вашето барање веднаш!
Празнично работно време
Не работиме за време на овие празници
Нова Година
Јан 2
Бадник, ден пред Божик
Јан 6
Божик
Јан 7
Богојавление (Водици)
Јан 19
Велики Петок, петок пред Велигден
Апр 14
Велигден, вториот ден на Велигден
Апр 17
Рамазан Бајрам, првиот ден на Рамазан Бајрам
Апр 21
Ден на трудот
мај 1
„Св. Кирил и Методиј“ Ден на сесловенските просветители
мај 24
Духовден, петок пред Духовден
Јун 02
Ден на Републиката
Авг 2
Успение на Пресвета Богородица (Голема Богородица)
Авг 28
Ден на независноста
Сеп 8
Ден на народното востание
Окт 11
Ден на Македонската Револуционерна Борба
Окт 23
Св. Климент Охридски
Дек 8
Holidays
Покажи повеќе
Покажи помалку
Работни часови
Работни часови
Понеделник – Петок: 08:00-17:00
Сабота: Затворено
Недела: Затворено
ДХЛ канцеларија
ДХЛ канцеларија
ДХЛ Експрес Македонија д.о.о.е.л.
Ул. 32 бр. 5 Нас. Илинден
1041, Скопје
Вратете се на почетокот